Eko-Grzyb Zmienia nazwę na Grzybek-pl
Eko-Grzyb Zmienia nazwę na Grzybek-pl
Eko-Grzyb Zmienia nazwę na Grzybek-pl
Eko-Grzyb Zmienia nazwę na Grzybek-pl
Eko-Grzyb Zmienia nazwę na Grzybek-pl

http://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Z przyjemnością prezentujemy nasze produkty: grzyby suszone
Pochodzą one z naturalnego środowiska. Są ekologicznie czyste. Pozyskiwane są z polskich lasów. Grzyby posiadają doskonałe walory smakowe i odżywcze.
Ponadto badania naukowe wykazały, że grzyby leśne wytwarzają substancje antybakteryjne o szerokim zakresie działania - co jest bardzo istotne dla organizmu człowieka.
Nasze grzyby konfekcjonujemy w postaci krajanki oraz całych owocników. Funkcjonalne i estetyczne opakowanie tzn. woreczek foliowy, etykietka z kodem kreskowym i euro-dziurką pozwalają na odpowiednią ekspozycję produktów naszej firmy. Przy procesie segregacji, atestowania i pakowania nad naszymi produktami czuwa Grzyboznawca.

 Borowik szlachetny (Boletus edulis) kapelusze, nitki – Extra biały 100g

Borowik szlachetny (Boletus edulis) kapelusze, nitki – Extra biały 50g

Borowik szlachetny (Boletus edulis) kapelusze, nitki – Żółty 100g

Borowik szlachetny (Boletus edulis) kapelusze, opakowanie- Żółty 40g

Borowik szlachetny (Boletus edulis) krajany, opakowanie 20g

Borowik szlachetny (Boletus edulis) krajany, opakowanie 40g

Podgrzybek brunatny (Xerocomus badius) kapelusze, nitki 100g

Podgrzybek brunatny (Xerocomus badius) kapelusze, nitki 50g

Podgrzybek brunatny (Xerocomus badius) kapelusze, opakowania 20g

Podgrzybek brunatny (Xerocomus badius) kapelusze, opakowania 40g

Podgrzybek brunatny (Xerocomus badius) krajany, opakowanie 20g

Podgrzybek brunatny (Xerocomus badius) krajany, opakowanie 40g

 

Posiadamy również grzyby suszone w klasie II dla gastronomi pakowane w opakowaniach 0,5kg, 1 kg lub w dowolnym opakowaniu dostosowanym do potrzeb klienta

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Jesteśmy  Firmą  która istnieje na rynku od 2002 roku aczkolwiek tradycja, korzenie i doświadczenie tejże firmy sięgają wielu lat wcześniej. Naszą siedzibą jest szlachetny gród Kraka – KRAKÓW. Nasza nazwa „EKO- GRZYB”  jest formą nawiązania do produktów które znajdują się w naszej ofercie handlowej, gdyż sprowadzamy jedynie grzyby suszone z najlepszych i najczyszczych lasów Polski m.in. Zachodnia Polska, , co pozwala nam zapewnić Państwu najwyższy standard, smak i aromat.

     Zapraszamy do współpracy.

 

Miło nam poinformować, że dynamiczny rozwój naszej firmy oraz coraz większe zadania, jakie stawialiśmy przed sobą, doprowadziły do stanu konieczności dostosowania struktury naszej działalności do tak zmienionych warunków. W związku z tym, podjęta została decyzja o przekształceniu naszej firmy EKO-GRZYB w firmę GRZYBEK-PL, która stanie się kontynuatorem naszej dotychczasowej działalności. 

Pragniemy zapewnić, że zmiana struktury, w jakiej będziemy już niedługo prowadzić naszą działalność, nie niesie za sobą żadnych negatywnych skutków, zarówno dla naszych klientów, jak i dostawców i kooperantów. Takie same będą również numery identyfikacyjne: NIP, Regon i numery kont bankowych. Co więcej nowa nazwa jest motywem do zbudowania nowego, lepszego wizerunku.

Z dniem 01.07.2012 zmieniliśmy nazwę z EKO-GRZYB na GRZYBEK-PL, co jest pierwszym krokiem procesu przekształcenia. Wraz z tą datą posługujemy się także odświeżonym logo firmy.

Jesteśmy przekonani, że nowa struktura, w jakiej będziemy funkcjonować, pozwoli nam z jednej strony sprostać coraz to nowym wyzwaniom rynku i naszym ambicjom, zarówno zawodowym jak i biznesowym, a z drugiej będzie dawać większe bezpieczeństwo wszystkim, którzy będą z nami współpracować, z korzyścią dla wszystkich.

Rozwijamy się dla WAS!!! 

 

Nasza oferta:

Grzyby Kraków, suszki, grzyby suszone, grzyb Polski.

Zapraszamy do współpracy.

GRZYBY  w niektórych kulturach są tematem wielu legend i odgrywają w obrzędach rolę magiczną. Grzyby od wieków są wielką chlubą i ozdobą kuchni polskiej, a wieczerza wigilijna jest pełna potraw przyrządzanych z nich lub z ich dodatkiem - suszone grzyby smażone, kotleciki z grzybów, kapusta z grzybami, uszka do barszczu, zupy grzybowe, barszcze i zupy rybne z grzybami, kasze wypiekane z grzybami, no i oczywiście dziesiątki farszów do pierogów oraz kulebiaków. 

Ponadto Grzyby są doskonałym, naturalnym składnikiem zdrowej diety. Suszone grzyby zawierają ok. 20% białka, mają także wysoką zawartość ryboflawiny (witaminy B2). Nie zawierają tłuszczu, sodu ani cholesterolu, mają też mało kalorii. Grzyby są dobrym źródłem niacyny (witaminy B3) i kwasu pantotenowego (witaminy B5).

 

!!! Suszenie to tradycyjna metoda pozwalająca na zachowanie wyjątkowego smaku grzybów leśnych przez cały rok.!!!

 

Atlas Grzybów

Zapraszamy na:

 oraz: www.grzyby.pl